Vaše ohlasy

Zde si můžete přečíst recenze těch, kteří si nás už pozvali, nebo nás slyšeli, a pokud i Vy budete chtít přidat jakýkoliv komentář, formulář naleznete v dolní části stránky. Děkujeme za Vaše příspěvky.

11 thoughts on “Vaše ohlasy

 1. Manželé Šulcovi, Protivín

  Moc Vám děkujeme za skvělé vystoupení na naší svatbě. My i všichni svatebčané jsme si to moc užili a skvěle si zatancovali. Vaši kapelu můžeme jen a jen doporučit. Slečna Ivana má skutečně nádherný hlas. Ještě jednou Vám moc děkujeme!

 2. Vlaďka, Vimperk, stodola Jedraž Hoštice

  Děkujeme za vystoupení na naší svatbě… Líbil se nám výběr repertoáru a Iva zpívá opravdu nádherně. Super rodinná kapela…doufám, že Vás ještě někdy uslyšíme.

 3. Jiřina Rais Vlachovo Březí

  Děkujeme za překrásnou atmosféru při obřadu. Za profesionální vystupování, krásnou a příjemnou hudbu. Byli jste velmi příjemní a ochotní❤️.

 4. A&J Lhota nad Rohanovem

  Dobrý den,
  děkujeme za skvělé vystoupení na naší svatbě. Všichni hosté vás moc chválili. Vaší kapelu můžeme všem jen doporučit.

 5. Domov seniorů Prachatice

  Dobrý den,
  moc děkujeme za super vystoupení na našem firemním večírku pro personál a zaměstnance. Všichni jsme se skvěle bavili, zatančili si i zazpívali. Již teď se těšíme, že nám příští rok opět zahrajete. Ještě jednou díky.

 6. Eva Maroušková Vodňany

  Ještě jednou bych Vám a Vaší kapele chtěla poděkovat za skvělej večer (9.9.2017)…byli jste báječní!!! Ještě týden po, mí přátelé rodina a známí chodí a chválí jak skvěle jste hráli… OPRAVDU VÁM VŠEM PATŘÍ VELKÉ DÍKY.

 7. Gabča Vimperk

  ♥ „dekujem bylo to nádherny Ivco, všechny si tam rosekla jak file bylo to supér turbo“

  (vystoupení při svatebním obřadu na poutním místě v Kostele Jména Panny Marie v Lomci u Vodňan)

 8. Michal Klimeš Sezimovo Ústí

  Zdravíme vás, chtěli bychom vám všichni strašně moc poděkovat za úžasný zážitek, jste skvělí a hrajete moc krásně a jste báječný lidi, moc moc děkujem.

 9. Michal Hnídek Kout u Domažlic

  Dobrý den, pane Harazime,

  ještě jednou jsme vám všem třem chtěli moc poděkovat, že jste dorazili a krásně hráli. S hudbou jsme byli moc spokojeni, slečna Iva zpívá opravdu výborně. Svatbu jsme si užili.

 10. Manželé Mačudovi Klatovy

  Dobrý den,

  chtěli bychom vám ještě jednou poděkovat za vystoupení na naší svatbě v Klatovech.Celý večer jste díky krásnému zpěvu a čistému tónu učinili nezapomenutelným. Poděkovat vám musíme i za svatebčany, kteří z vás byli nadšení.Máte naše velké díky a snad brzy na shledanou při další slavnostní příležitosti, při které si určitě opět zvolíme vás.

 11. Lenka Krausová Prachatice

  Dobrý den,

  moc děkuji za Vaše skvělé vystoupení na mé oslavě. Opravdu to nemělo chybu, všichni byli nadšeni. Ještě jednou díky!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>