Vaše ohlasy

Zde si můžete přečíst recenze těch, kteří si nás už pozvali, nebo nás slyšeli, a pokud i Vy budete chtít přidat jakýkoliv komentář, formulář naleznete v dolní části stránky. Děkujeme za Vaše příspěvky.

26 thoughts on “Vaše ohlasy

 1. Černých

  Na Ivu a kapelu jsme narazili náhodou na webech spojených se svatbou. Myslím, že to byla skvělá volba. Komunikace super, k přípravě nepotřebují nic speciálního a výkon byl bezchybný. Svatbu jsme si užili a pěkně zatancovali.
  Mohu jen doporučit.

  S pozdravem Černých.

 2. Radek

  Kapelu pro naši svatbu 17. 6. v Nespicích jsme nemohli vybrat lépe. Od úvodní komunikace, až samozřejmě po samotné vystoupení, jsme byli nadmíru spokojení. Iva zpívá úžasně a stále chodí chvála 😊!

 3. Obec Modrava

  Ivana & Band byly skvělou volbou na Maškarní zábavu u nás na Modravě. Vřele doporučujeme a budeme se těšit zase někdy na Modravě. Hodně zdaru!

  Obec Modrava

 4. Manželé Kotousovi, Statek Slatina u Plzně

  Dobrý den,

  chtěla bych Vám, touto cestou moc poděkovat za krásné vystoupení na naši svatbě. Nemohli jsme si vybrat lépe, pokud přemýšlíte o kapele na svatbu, můžeme doporučit všemi deseti. Poděkovat Vám musíme i za naše blízké, kteří byli z Vaši kapely unešeni z čistého, krásného zpěvu Vaší zpěvačky a zpěváka, jste opravdu skvělý tým, ještě jednou moc děkujeme 🤍 a přejeme, ať se Vaší kapele moc daří.

  Novomanželé Kotousovi

 5. Zlatá svatba 26.6.2021 Plzeň, Hotel Primavera

  Poté, co jsme s mojí sestrou vybrali Ivanu Harazimovou jako nejlepší možné „překvapení“ na zlatou svatbu našich rodičů, jsme se dozvěděli, že rodiče mají jen tři přání týkající se scénáře jejich svatební oslavy: 1) Žádné překvapení. 2) Žádná živá hudba. 3) Žádné taneční sólo ženicha a nevěsty. Přesto jsme se rozhodli zariskovat a domluvené hudební vystoupení jsme nezrušili. Výsledkem byla zhruba dvouhodinová ryzí radost v srdcích ženicha a nevěsty, korunovaná spontánním tanečním sólem při závěrečné písni. Sečteno a podtrženo: Ivana Harazimová a její kapela se vám postarají o mimořádně krásný a nezapomenutelný zážitek, i kdybyste třikrát nechtěli…
  Za sebe i za své rodiče Ivaně Harazimové ještě jednou děkuji a přeji celému jejímu rodinnému týmu hodně štěstí! Petr Hubínek

 6. Svatba 5.9.2020, Plzeň U Pramenů

  Tímto ještě jednou moc děkujeme za Vaše hudební vystoupení na naší svatbě. S výkonem jsme byli velmi spokojeni, repertoár složený ze skvělých písniček, se líbil všem hostům, parádně jsme si zatančili, zazpívali. Kapela působí příjemně a profesionálně, nebyl sebemenší problém hrát pro 70 hostů. 6-hodinové hraní dotvořilo celou svatební atmosféru a bez živé hudby by to nebylo ono! Velké díky!! Doporučujeme všem. K+V Polánkovi

 7. Svatba 1.8.2020 Libějovice Na Stofce

  Iva a Band nám hráli na svatbě a byli jsme naprosto nadšeni! Skvěle přizpůsobili repertoár pro mladší posluchače a tanečníky, výborná domluva, profesionálně odvedená práce, příjemné vystupování, došlo i na přídavek. Zpěvačka má krásný čistý hlas, který vydržel i 6hodinové vystoupení. Ve dvou dokázali obsáhnout zahradní areál s 80 lidmi a navíc vytvořili pohodovou rodinnou atmosféru, která se přenášela z jeviště i dál. Moc děkujeme!

 8. Peta a Vašek Pelhřimov

  Dobrý den, mockrát děkujeme že jste nám svou hudbou zpříjemnili náš svatební den. My i naši hosté jsme byli 100% spokojení s vaším hudebním vystoupením. Můžeme všem vřele doporučit. Zdraví z Pelhřimova novomanželé Peťa a Vašek Žákovi 🙂 ❤️

 9. Lucie - obec Modrava

  Dobrý den, chtěli bychom Vám moc poděkovat za vystoupení 28.2. na maškarní zábavě na Modravě. Všichni byli nadšený a večer si s vámi moc užili. Můžeme jen DOPORUČIT. Ještě jednou děkujeme 🙂

 10. Cihlářovi Tábor

  Touto cestou bychom chtěli poděkovat za vystoupení kapely na naší svatbě konané koncem srpna v Táboře. Jednání s kapelou bylo po celou dobu na profesionální úrovni. Kapela krásně dotvořila atmosféru celého večera, hosté i my jsme byli nadšeni, vše podtrhoval úžasný hlas zpěvačky. Ještě jednou moc děkujeme a všem doporučujeme!! 🙂

 11. Katka za cele Sdh Lenora

  Můžeme jen doporučit. Pokud někdo hledá kapelu na nějakou akci, svatbu či zábavu neváhejte. Ivanka a band jsou naprosto perfektní ve všech směrech. Od první komunikace až do závěru vystoupení. Po zkušenostech s čistě pánskou kapelou musíme říct, ze ženský hlas je nezbytný a hlas Ivanky je dar.

 12. Radek Roučka

  Dobrý den,
  chtěli bychom Vám poděkovat za vystoupení na naší svatbě. Krásná atmosféra, pěkný výběr písniček profesionálně a kvalitně zahrané. Musíme říct,že výběr vaší kapely na svatbu, byl jeden s nejlepších svatebních nápadů. Budeme všem doporučovat
  Hanka a Radek Roučkovi Zdíkov

 13. Manželé Zajícovi, Hoštičky u Klatov

  Dobrý den,
  chtěli bychom Vám ještě jednou poděkovat za to, že jste přijali pozvání na naši svatbu. Vaše kapela hrála úžasně a my i naši hosté z Vás byli nadšeni. Určitě Vás rádi doporučíme dále našim známým. Ještě jednou děkujeme.

 14. Iva Viktorová, Vimperk

  Dobrý den,
  ještě jednou Vám chceme touto cestou poděkovat za PERFEKTNÍ dokreslení celého našeho svatebního dne, kdy jak většina hostů sdělila se cítila jako v pohádce a to od začátku, až do konce. Vaše hudba byla třešničkou na dortu celého našeho dne.:-* Živá hudba ve Vašem podání v zámecké zahradě byla dokonalá, výborně zvolené písničky a jako překvapení Maria (Blondie), kterou jste nám zahráli, když jsme šli špalírem mezi svatebčany byla prostě bezkonkurenční. 100x jsme si už přehráli video, kde zní Maria a jak my novomanželé, tak i svatebčané jsme plní energie, procházíme špalírem, kde se všichni usmívají, jsou plní elánu, pohupují se z místa na místo, hází okvětní lístky a foukají bubliny. Nádherný to zážitek. Za celý den, kdy jste byli s námi Vám patří VELKÉ DÍK, jste skvělí a my všichni jsme si to s Vámi moc užili! Děkujeme Vám i za fotečky, které jste nám zanechali ve fotokoutku, udělali jste nám radost! DOPORUČUJEME tuto kapelu. S pozdravem VIKTOROVI

 15. Manželé Šulcovi, Protivín

  Moc Vám děkujeme za skvělé vystoupení na naší svatbě. My i všichni svatebčané jsme si to moc užili a skvěle si zatancovali. Vaši kapelu můžeme jen a jen doporučit. Slečna Ivana má skutečně nádherný hlas. Ještě jednou Vám moc děkujeme!

 16. Vlaďka, Vimperk, stodola Jedraž Hoštice

  Děkujeme za vystoupení na naší svatbě… Líbil se nám výběr repertoáru a Iva zpívá opravdu nádherně. Super rodinná kapela…doufám, že Vás ještě někdy uslyšíme.

 17. Jiřina Rais Vlachovo Březí

  Děkujeme za překrásnou atmosféru při obřadu. Za profesionální vystupování, krásnou a příjemnou hudbu. Byli jste velmi příjemní a ochotní❤️.

 18. A&J Lhota nad Rohanovem

  Dobrý den,
  děkujeme za skvělé vystoupení na naší svatbě. Všichni hosté vás moc chválili. Vaší kapelu můžeme všem jen doporučit.

 19. Domov seniorů Prachatice

  Dobrý den,
  moc děkujeme za super vystoupení na našem firemním večírku pro personál a zaměstnance. Všichni jsme se skvěle bavili, zatančili si i zazpívali. Již teď se těšíme, že nám příští rok opět zahrajete. Ještě jednou díky.

 20. Eva Maroušková Vodňany

  Ještě jednou bych Vám a Vaší kapele chtěla poděkovat za skvělej večer (9.9.2017)…byli jste báječní!!! Ještě týden po, mí přátelé rodina a známí chodí a chválí jak skvěle jste hráli… OPRAVDU VÁM VŠEM PATŘÍ VELKÉ DÍKY.

 21. Gabča Vimperk

  ♥ „dekujem bylo to nádherny Ivco, všechny si tam rosekla jak file bylo to supér turbo“

  (vystoupení při svatebním obřadu na poutním místě v Kostele Jména Panny Marie v Lomci u Vodňan)

 22. Michal Klimeš Sezimovo Ústí

  Zdravíme vás, chtěli bychom vám všichni strašně moc poděkovat za úžasný zážitek, jste skvělí a hrajete moc krásně a jste báječný lidi, moc moc děkujem.

  • Svatba 12.9. 2020 Zlatá Hvězda Vimperk

   Dobry den,
   dekujeme za Vase hudebni vystoupeni v den nasi svatby. Hostum i nam se hudba libila. Vsechno probihalo skvele. Dekujeme i za spoluucast na moderovani svatebnich her. Urcite muzu tuto kapelu doporucit dál.:-) Denisa Lazinová

 23. Michal Hnídek Kout u Domažlic

  Dobrý den, pane Harazime,

  ještě jednou jsme vám všem třem chtěli moc poděkovat, že jste dorazili a krásně hráli. S hudbou jsme byli moc spokojeni, slečna Iva zpívá opravdu výborně. Svatbu jsme si užili.

 24. Manželé Mačudovi Klatovy

  Dobrý den,

  chtěli bychom vám ještě jednou poděkovat za vystoupení na naší svatbě v Klatovech.Celý večer jste díky krásnému zpěvu a čistému tónu učinili nezapomenutelným. Poděkovat vám musíme i za svatebčany, kteří z vás byli nadšení.Máte naše velké díky a snad brzy na shledanou při další slavnostní příležitosti, při které si určitě opět zvolíme vás.

 25. Lenka Krausová Prachatice

  Dobrý den,

  moc děkuji za Vaše skvělé vystoupení na mé oslavě. Opravdu to nemělo chybu, všichni byli nadšeni. Ještě jednou díky!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>